Факт розміщення оголошень на дошці оголошень do.sm.ua передбачає, що клієнт ознайомився із чинними правилами розміщення оголошень. Редакції сайту do.sm.ua залишає за собою право використовувати надані оголошення у інших електронних та друкованих виданнях, що належать їй, зокрема на сайті zhl.news та у газеті «Життя Лебединщини». Подані нижче правила стосуються усіх належних редакції сайту ресурсів. Редакція залишає за собою за потреби вносити зміни до цих правил/

1. Оголошення публікуються винятково українською мовою. При подачі оголошення іншими мовами, редакцією здійснюється його переклад у межах норм української літературної мови.

2. Усі оголошення перед публікацією проходять обов’язкову модерацію. Залишаємо за собою право вносити зміни до текстів оголошень, без спотворення їх змісту для надання текстам оголошень більш зручного для читання вигляду, вирішувати до якої категорії або рубрики відносити те чи інше оголошення. При розміщенні оголошень клієнт самостійно обирає необхідні атрибути для означення оголошення. Деякі із них є обов’язковими для заповнення.

РЕГЛАМЕНТ МОДЕРАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ

– у робочі дні, із понеділка до п’ятниці, з 8:00 до 17:00 – до 6 годин;

– у робочі дні з 17:00 до 8:00, у вихідні та свята – до 12 годин.

Платні оголошення модеруються лише після отримання плати на розрахунковий рахунок ПП «Лебединщина»/

3. Оголошення та реклама про види діяльності або товари (виробництво чи реалізація товарів та надання послуг), що підлягає ліцензуванню або обов’язковій сертифікації в Україні, згідно з чинним законодавством України публікується за умови зазначення відповідних даних про такі документи.

4. Вчинення дій щодо подачі оголошення вважається згодою фізичної особи – подавача оголошення на обробку її персональних даних (в т.ч. згоду на їх збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, знеособлення, знищення) та їх публікацію у необхідних межах.

5. Редакція дошки оголошень do.sm.ua не укладає і не зберігає жодних баз даних із будь-якими персональними даними подавачів оголошень та не передає будь-яку інформацію третім особам.

6. За способом розміщення розрізняється два види оголошень: безкоштовні та платні.

У межах безкоштовного пакету оголошення публікуються після модерації у вигляді, поданому користувачем, без будь-яких додаткових позначок і реклами. Термін розміщення безкоштовних оголошень – 7 днів.

Платний пакет передбачає розміщення одного оголошення після модерації зі позначками, які вирізняють такі оголошення з-поміж безкоштовних, протягом 14 днів.

7. Відповідальність за достовірність інформації несе подавач оголошення та реклами. Зміст поданого оголошення повинен відповідати вимогам діючого законодавства, не суперечити здоровому глузду та нормам моралі.

8. Редакція сайту не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну опублікуванням оголошення подавачу оголошення та особам, які використали таке оголошення.

9. У випадку виявлення недобросовісної реклами у вигляді подання оголошення на чужі номери телефонів або адреси, редакція сайту залишає за собою право передавати відповідні матеріали для розслідування до правоохоронних органів.

10. Редакція сайту просить вибачення за помилки та можливі неточності у розміщеній інформації.

НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ:

1. Оголошення та реклама про купівлю-продаж документів, наркотиків, зброї, отрут, внутрішніх органів, крові та плазми, медикаментів, неліцензованих комп’ютерних програм, державних нагород України, нагород колишнього СРСР та інших країн, паспортів, трудових книжок, дипломів, інших документів.

2. Оголошення, що містять таємну та конфіденційну інформацію, нав’язують політичні чи релігійні погляди, дискредитують фізичних або юридичних осіб, пропагують проституцію, не прийнятні з етичних міркувань, а також оголошення з пропозицією передоплати або поштового пересилання грошових сум та інших цінних вкладів як оплати за товари і послуги.

3. Інформація без зазначення в тексті номера, дати видачі відповідної ліцензії та назви органа, який її видав, якщо це передбачено діючим законодавством.

Нас можна знайти:

42200, Сумська область, м.Лебедин, Соборна площа, 29,

або почути:  05445 2-35-36, 050-816-38-98, 097-475-93-93

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.